Automobiliai yra mūsų kasdienybė ir jau seniai spėję tapti gyvenimo būdu. AUTOCOMAS.LT profesionalų komanda jau daugiau nei dešimt metų Jums siūlo automobilių supirkimo paslaugas visoje Lietuvoje.


Auto supirkimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje yra greičiausias automobilio pardavimo būdas. Pasirinkdami tokį sandorio būdą, Jūs sutaupysite laiko ir pinigų, kuriuos išleistumėte sklebimams, reklamai, potencialių pirkėjų paieškai ar kiekvienam susidomėjusiam, kuris norėtų apžiūrėti Jūsų automobilį. Pats greičiausias ir mažiausiai vargo reikalaujantis būdas parduoti savo nereikalingą transporto priemonę – tai auto supirkimas.

Kodėl verta siųsti užklausą mums?

Mes kruopščiai atrinkome geriausius Lietuvoje esančius supirkėjus ir sukūrėme jų bazę, todėl siunčiant automobilio supirkimo užklausą, ją gauna visi supirkėjai. Vos per 10 minučių jūs gausite bent kelis pasiūlymus, todėl automobilį parduosite jau tą pačią dieną! Auto supirkėjai susisieks su jumis jums patogiu būdu.

Savo srities profesionalai. Dirbame kiekvieną dieną be išeiginių! Jei norite parduoti savo automobilį nieko nelaukę susisiekite su mumis. Automobilio pardavimas dar niekada nebuvo toks paprastas!

Greitas ir operatyvus automobilių supirkimas – tai pagrindiniai mūsų veiklos bruožai, kurie su kaupu pateisina visus klientų lūkesčius. Džiaugiamės, kad mūsų klientai lieka patenkinti ir į mus kreipiasi dar ne vieną kartą.

Superkame įvairios būklės (techniškai tvarkingus, su defektais, surūdijusius, po avarijos, nevažiuojančius, ilgai neeksploatuotus ir kt.), visų markių ir metų automobilius. Sutartu laiku atvykę pas klientą, išrašome visas automobiliui išregistruoti reikalingas pažymas, sumokame iš karto visą sumą už automobilį ir patys jį transportuojame.

Neparduok nepasiūlęs mums - Automobilį parduosite vienu skambučiu. Tai geriausia vieta parduoti savo automobilį vos per 1d.d. Mes pasirūpiname net ir menkiausia smulkmena!