Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kaip greitai galiu parduoti automobilį ar kitą transporto priemonę?

Reikia užpildyti užklausos formą eančią tinklapyje arba paskambinti mums telefonu, visa tai užtruks vos kelias minutes ir mes su jumis patys susisieksime. Automobilių supirkimas autocomas.lt sutaupys Jūsų laiką ir nereiks leisti pinigų talpinant skelbimų į autoplius, autogidas ar kitus portalus.

Kada galiu sulaukti kainos pasiūlymo?

Preliminarę kainą telefonu pasiūlysime iš karto. Tačiau reikia nepamiršti nurodyti visus transporto priemonės defektus ir kitą tikslią techninę informaciją, kuri gali turėti įtakos kainai. Gauname didelį kiekį užklausų, bei skambučių, tačiau į visus juos visada atsakome kaip įmanoma greičiau.

Nuo ko priklauso kaina?

Automobilio supirkimo kaina priklauso nuo transporto priemonės techninio stovio, komplektacijos ir yra svarbu ar turi visus reikalingus dokumentus.

Ar superkate visus automobilius?

Specializuojamės ties BMW markės automobiliais, tačiau perkame visų markių bei modelių automobilius, transporto priemonės techninis stovis yra nesvarbus.

Kuriuose miestuose superkate automobilius?

Mes superkame automobilius visoje Lietuvoje.

Ar dirbate savaitgaliais ir švenčių dienomis?

Mes superkame automobilius ir kitas transporto priemones 24/7 365 dienas per metus. Atvykstame Jums patogiu laiku.

Ar galiu pasiūlyti automobilį per Facebook?

Taip. Mes taip pat turime Facebook automobilių supirkimo paskyrą. Nuorodą rasite ČIA

Kokie yra automobilių supirkimo privalumai?

1. Automobilių supirkimas be streso. Pardavėjams nereikia gaišti laiko ruošiant automobilį apžiūrai. Tenka sutikti, kad automobilio plovimas, salono valymas, ir t.t. pareikalauja ne taip ir mažai laiko, ir ne visada automobilio apžiūra garantuoja sėkmingą automobilio pardavimą. Tačiau tai kainuoja ir laiko ir pinigų.

2. Pardavėjui nereikia talpinti skelbimų įvairiuose populiariuose portaluose – skelbimų patalpinimas iš tiesų neretais atvejais kainuoja gana nepigiai, tad tokių išlaidų galima išvengti. Taip pat, daugelis žmonių tiesiog neturi tam laiko. Automobilių supirkimas yra vienas iš paprasčiausių ir greičiausių būdų parduoti nebereikalingą automobilį taupant tiek laiką, tiek pinigus.

3. Labai greitai galima susitarti dėl automobilio pardavimo – gana dažnais atvejais tai galima padaryti dar tą pačią dieną ar net per valandą.

4. Automobilių supirkimas galimas ir tada, kai transporto priemonė yra idealios būklės, ir tuomet, jei automobilio būklė yra kritiška ar net po avarijos

5. Kitas svarbus dalykas – tai pinigų suma, gaunama už parduotą automobilį. Daugelis žmonių yra linkę manyti, kad automobilių supirkėjai siūlo labai menką pinigų sumą, tačiau tai nėra tiesa. Autocomas.lt visada pasiūlys gerą kainą už automobilio supirkimą.